A07B1D221KQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
A07B1D221KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366868
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 220pF 4.5mm 6kV 6mm Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS