Q14E3D332MA5B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Q14E3D332MA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914689
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS