L22G223KN1B0120080045EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L22G223KN1B0120080045EOZ
JLCPCB Part #
C2893703
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 22nF 400V Metallized Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS