Q09B2D471KN0B2S0N0
MFR.Part #
Q09B2D471KN0B2S0N0
JLCPCB Part #
C2914638
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 470pF CQC、CUL、KTL Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS