B22A104JN135120075045EOZ
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
B22A104JN135120075045EOZ
JLCPCB Part #
C2893002
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS