VS1E471MG105000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VS1E471MG105000CE0
JLCPCB Part #
C271362
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@85℃ 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS