MGR01WJ0505A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MGR01WJ0505A10
JLCPCB Part #
C30187415
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
1W 5MΩ Glass Glaze Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS