MG1JT2M70
MFR.Part #
MG1JT2M70
JLCPCB Part #
C2592295
Description
-55℃~+175℃ 1W 2.7MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS