FPB252012D-4R7MT0
MFR.Part #
FPB252012D-4R7MT0
JLCPCB Part #
C29780738
Description
1.75A 195mΩ 2.25A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS