FNR8040S102MT
MFR.Part #
FNR8040S102MT
JLCPCB Part #
C168152
Package
SMD,8x8mm
Description
1mH 3.64Ω 400mA 500mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS