SBD30C45T
Extended
Manufacturer
Hangzhou Silan Microelectronics
MFR.Part #
SBD30C45T
JLCPCB Part #
C2897636
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@45V 30A 45V 700mV@15A TO-220-3L Schottky Diodes ROHS