WJ15EDGVC-3.5-11P
MFR.Part #
WJ15EDGVC-3.5-11P
JLCPCB Part #
C5241863
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 1x11P 3.5mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS