1206W4F2323T5E
MFR.Part #
1206W4F2323T5E
JLCPCB Part #
C30272
Description
-55℃~+155℃ 200V 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS