181207J010LT4E
MFR.Part #
181207J010LT4E
JLCPCB Part #
C921026
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS