HF3FF-012-1HST
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF3FF-012-1HST
JLCPCB Part #
C329296
Package
插件,19x15.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A@277VAC、10A@28VDC 10ms 12V 15A 28V@DC、277V@AC 360mW 4 400Ω 5ms AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil 插件,19x15.2mm Power Relays ROHS