HF41F/12-H8ST
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF41F/12-H8ST
JLCPCB Part #
C483814
Package
Push-Pull,15x28mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 125V@DC、400V@AC 12V 170mW 4 4ms 6A 6A@250VAC、6A@30VDC 848Ω 8ms AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil 弯插,15x28mm Power Relays ROHS