RC-01W34R8FT
MFR.Part #
RC-01W34R8FT
JLCPCB Part #
C320853
Description
-55℃~+125℃ 25V 34.8Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS