RC-02K1243FT
MFR.Part #
RC-02K1243FT
JLCPCB Part #
C324779
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS