ERE1C100M051100B
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ERE1C100M051100B
JLCPCB Part #
C2848312
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10uF 11mm 16V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS