ECLF1020471M050P00
MFR.Part #
ECLF1020471M050P00
JLCPCB Part #
C156564
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 3000hrs@105℃ 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS