RC-02W6203FT
MFR.Part #
RC-02W6203FT
JLCPCB Part #
C321577
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS