RC-02U3R92FT
MFR.Part #
RC-02U3R92FT
JLCPCB Part #
C321190
Description
-55℃~+155℃ 3.92Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS