CBW160808U181T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBW160808U181T
JLCPCB Part #
C268311
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2A 150mΩ 180Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS