RC-01W8200FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-01W8200FT
JLCPCB Part #
C321050
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS