TF1210H1R00FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TF1210H1R00FT
JLCPCB Part #
C2934783
Package
1210
Description
150V 1Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS