RC-01W4122FT
- MFR.Part #
- RC-01W4122FT
- JLCPCB Part #
- C320895
- Description
- -55℃~+125℃ 25V 41.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS