RC-01W3302FT
MFR.Part #
RC-01W3302FT
JLCPCB Part #
C320835
Description
-55℃~+125℃ 25V 33kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS