MC-RA3.81H10C-K-0001
Extended
Manufacturer
Ningbo SUPU Elec
MFR.Part #
MC-RA3.81H10C-K-0001
JLCPCB Part #
C2839400
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 160V 16~24 1x10P 3.81mm 8A Green Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS