MC-RB7.62H10C-K-0001
Extended
Manufacturer
Ningbo SUPU Elec
MFR.Part #
MC-RB7.62H10C-K-0001
JLCPCB Part #
C2839410
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 18A 1x10P 630V 7.62mm Green Plug Screw P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS