RC-01W1023FT
MFR.Part #
RC-01W1023FT
JLCPCB Part #
C320501
Description
-55℃~+125℃ 102kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS