RC-12K1004FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-12K1004FT
JLCPCB Part #
C575452
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS