TC0225B6802TCC
MFR.Part #
TC0225B6802TCC
JLCPCB Part #
C28254100
Description
62.5mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS