RN73H1ETTP8451D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8451D10
JLCPCB Part #
C2549541
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS