SLPESD0402M05
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
SLPESD0402M05
JLCPCB Part #
C2826479
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 0.05pF 1 10nA 40V 450V 5V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS