KH-CL0.5-H2.0-32PIN
MFR.Part #
KH-CL0.5-H2.0-32PIN
JLCPCB Part #
C2797200
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 2mm 32P Bottom Contact Slide Lock Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS