PS0707J0681T5E
MFR.Part #
PS0707J0681T5E
JLCPCB Part #
C2793450
Description
-55℃~+155℃ 200V 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS