25121WF2402T4E
MFR.Part #
25121WF2402T4E
JLCPCB Part #
C421600
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS