PS0707J0332T5E
MFR.Part #
PS0707J0332T5E
JLCPCB Part #
C2793394
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS