201007J075KT4E
MFR.Part #
201007J075KT4E
JLCPCB Part #
C421680
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS