PS0707J0270T5E
MFR.Part #
PS0707J0270T5E
JLCPCB Part #
C2793378
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS