HP122WF3321T4E
MFR.Part #
HP122WF3321T4E
JLCPCB Part #
C2775933
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.32kΩ 300V Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS