PS0707F6203T5E
MFR.Part #
PS0707F6203T5E
JLCPCB Part #
C2793274
Description
-55℃~+155℃ 200V 620kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS