PS122WF174JT4E
MFR.Part #
PS122WF174JT4E
JLCPCB Part #
C2793857
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS