PS0707F5104T5E
MFR.Part #
PS0707F5104T5E
JLCPCB Part #
C2793261
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS