PS0707F2200T5E
MFR.Part #
PS0707F2200T5E
JLCPCB Part #
C2793193
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS