CQ07W2F820JT5E
MFR.Part #
CQ07W2F820JT5E
JLCPCB Part #
C2771423
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS