HQ0707F750JT5E
MFR.Part #
HQ0707F750JT5E
JLCPCB Part #
C2793145
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 75Ω ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS