HQ0707F7501T5E
MFR.Part #
HQ0707F7501T5E
JLCPCB Part #
C2793141
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.5kΩ 750mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS