RT1206CRC07357KL
MFR.Part #
RT1206CRC07357KL
JLCPCB Part #
C3959599
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS