HQ06W2J0685T5E
MFR.Part #
HQ06W2J0685T5E
JLCPCB Part #
C2792963
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8MΩ ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS